Section Güvenlik Sistemleri Hakkında

Elektronik Güvenlik Sistemleri | Zayıf Akım Sistemleri / Section Güvenlik Sistemleri Hakkında

Section Hakkında

“Danışmanlık”, “Uygulama” ve “Bakım” konularında profesyonel hizmetler sunuyoruz. 20 yıldan fazla süredir SECTION markamızla hızla değişen ve gelişen teknolojilere hemen adapte oluyor, son teknoloji sistemlerimizle müşterilerimize en doğru ve kaliteli hizmeti veriyoruz.

Section Güvenlik Hizmetleri Hakkında

Tespit ve Saha Keşifleri

Önce ihtiyaçları yerinde tespit eder müşteri isteklerini dinleriz. Ardından detaylı saha keşifleri yaparak tesisin işleyişini tanırız. Burada önemli olan 2 nokta vardır. Müşterinin ihtiyaçları nedir? Tesisin konumu ve kritik alanlar nelerdir?

Section Güvenlik Hizmetleri Hakkında

Belirlenen ihtiyaçlar ışığında detaylı projeler hazırlanır. Ardından doğru ürün seçimi ve doğru proje uygulamaları ile sonuca ulaşılır. Doğru projelendirme. Doğru ve efektif ürün seçimi.

Section Güvenlik Hizmetleri Hakkında

Tecrübeli teknik ekibimiz tarafından altyapı ve ürün montajları titizlikle yapılarak saha testleri yapılmaktadır. Sistemlere ve standartlara uygun kablo ve altyapı. Profesyonel anlamda işçilik.

Section Güvenlik Sistemleri Hakkında

Proje Teslim

Saha testleri ekibimizce yapılan sistemin müşteriye gerekli eğitimler verilerek en kısa sürede teslimi gerçekleştirilir. Detaylı sistem testleri ile garantili sistemler. Tecrübeli ekibimiz ile verilen müşteri kullanıcı eğitimleri.