Projelendirme ve Ürün Seçimi

Güvenlik Sistemlerinde Projelendirme ve Ürün Seçimi

Projelendirme ve ürün seçimi, güvenlik sistemleri ve güvenlik hizmetlerinin tamamında en önemli süreçlerden biridir. Bu sürecin en etkin ve hızlı şekilde çözümlenmesi için profesyonel teknik ekibin denetimlerinin yanı sıra güvenlik sistemi ve hizmetini alacak olan müşterilerimizin de dikkatli bir şekilde dinlenmesi çok önemlidir. Yani güvenlik ihtiyaçlarının da bu süreç içinde etkin bir rol oynaması bizim için yol gösterici unsurlardan biridir.

Güvenlik Sistemleri için Saha Keşfi ve İhtiyaçların Tespiti

Güvenlik sistemini talep eden müşteri dinlendikten sonra Section Güvenlik Sistemleri’nin profesyonel ekibi, güvenlik sisteminin kurulacağı alanda en ince ayrıntısına kadar çeşitli teknik araştırmalar yaparak saha keşfi ve ihtiyaç tespiti işlemlerini tamamlar.

Projelendirme ve Ürün Seçimi

Saha keşfi ve tespiti sonrası ihtiyaç listeleri oluşturulur ve bu ihtiyaç listesi dahilinde raporlama süreci tamamlanır. Bu doğrultuda güvenlik sistemleri için gerekli tüm ekipman ve ürünler seçilerek projelendirme gerçekleştirilir.

Projelendirme ve ürün seçimi sonrasında ise ilgili projenin hayata geçirilmesi yani uygulama hizmetleri ve satış sonrası destek hizmeti gelir.