Satış Sonrası Destek

Section Satış Sonrası Teknik Destek Hizmetleri

Satış sonrası destek güvenlik sistemleri ve güvenlik hizmetleri konusunda belki de en önemli konuların başında gelir.

Kamera sistemlerinden, yangın algılama sistemlerine, entegre bina yönetim sistemlerinden geçiş kontrol sistemlerine kadar birçok alanda Section Güvenlik Sistemleri, bizi tercih eden müşterilerine satış sonrasında 7 gün 24 saat profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Satış sonrası destek başlığı aşağıdaki ana başlıklar altında toplanabilir.

Bakım Hizmeti

Teknik Servis

Teknik Destek

Yeni Ürün Temini

Yeni Ürün Satışı

Gözlem Hizmeti

Yetkin ve Profesyonel Ekip

Satış sonrası teknik desteğin yalnızca yüksek teknolojik ürünlerle değil yetkin, profesyonel ve alanında tecrübeli bir ekiple verilmesi gerektiğinin farkındayız.
Section Güvenlik Sistemleri çalışanları, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve sorunlarını en hızlı ve doğru biçimde tespit edebilmek ve de sorunları en hızlı şekilde giderebilmek için hem hizmet içi hem de kullanılan teknolojik ürünlerin eğitimlerini periyodik olarak almaktadırlar.

Section Güvenlik Sistemleri’nin temel amacı, müşterilerimiz ile aramızda kurduğumuz güven duygusunu pekiştirmek ve sorunlara çözüm sunmak için satış sonrası destek hizmetleri birimimiz ile proje tesliminden sonra müşterilerimizin ek ihtiyaçları ve sorunları için hizmet vererek hızlı ve etkili cevaplarla amaca yönelik çözümler sunmaktır.