Honeywell Kamera Sistemleri

Honeywell Kamera Sistemleri

Honeywell Kamera Sistemleri

Güvenlik önlemleri dendiği zaman herkesin aklına ilk gelen sistem muhtemelen Güvenlik Kameralarıdır. Görme ve gözetleme avantajları sağlamasının yanında, olası durumlarda somut delil niteliği de taşıyan güvenlik kameraları ve oluşturdukları görüntü kayıtları Güvenlik Kamerası Sistemlerinin önemini ve gelişimini de artırmaktadır. Her alanda ihtiyaç duyulan ve çözümler beklenen kamera sistemlerinin en son faydalarından biri de son dönemde dünya çapında büyük maddi ve manevi kayıplara sebep olan Covid-19’la mücadele için geliştirilen Termal Kamera Sistemleri oldu. Dünya çapında birçok marka geliştirdikleri yeni ürünler ve sistemlerle hem bu süreçte çözüm sundular hem de kamera sistemlerinin gelişmesine büyük katkı sağladılar. İşte bunlardan birisi de sadece Covid mücadelesi ile değil, birçok farklı alanda çözümler sunan dünyaca ünlü Honeywell markası.

 

Honeywell Güvenlik Kamera Sistemleri

Birçok farklı sektörde ve kulvarda hizmet sağlayan Honeywell, Güvenlik Kamerası Sistemleri konusunda da yaratıcı ve işe yarar çözümler geliştirmektedir. Güvenilir yarının bugünden başlayacağını belirten Honeywell, potansiyel güvenlik ihlallerinin önüne geçmek ve güvenlik tespitini yapmak için birçok Güvenlik Kamerası model alternatifini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Hangi sektörde olursanız olun onlarca model ürünü ile çözüm sunabilen Honeywell; diğer güvenlik sistemlerine entegre olabilen yazılımı, yüksek kalite malzemeleri ve kolay kullanıma sahip cihazlarıyla sektörde öne çıkmaktadır.

  • equIP® Cameras: ONVIF entegrasyonu ile basitleştirilmiş bir kullanıcı ara yüzüne sahip bu modeller eksiksiz, tam entegre bir IP çözümü sunmaktadır. Üçüncü taraf ürünlerle başarılı şekilde entegrasyon sağlayan Honeywell’in equIP modelleri sağduyulu tasarımı ve yüksek kaliteli görüntüler sunmaktadır. Hem iç hem de dış mekan için alternatiflerin bulunduğu bu kategoride mükemmel görüntü kalitesi elde edersiniz.
  • 30 Series IP Cameras: Honeywell’in son zamanlardaki en gözde ürün serisi diyebileceğimiz bu kategorideki ürünlerle emniyetinizi ve güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. 50 metrelik akıllı IR LED aralığı, 5 MP’ye kadar kamera çözünürlüğü ve güvenli video akışı şifrelemesi ile tüm küçük ve orta ölçekli işletmelere en uygun çözümü sunmaktadır. Tüm endüstri standartlarına uygun bu ürün kategorisi iç ve dış mekanlar için farklı alternatifler sunmaktadır.
  • 60 Series IP Cameras: 60 serisi yeni 5MP IP kamera serisiyle kalite ve güvenilirliği bir sonraki seviyeye taşıyor. 60 serisi ürünleri olağanüstü görüntü netliği, esnek sistem entegrasyonu, güvenli veri aktarımı, kolay kurulum sunar.
  • Performance Series: Çeşitli güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan bu genel kullanıma uygun modeller; dayanıklılık, estetik ve işlevsellik arasında mükemmel bir denge sunar. Büyük ölçekli gözetim için ideal olan bu seri, ayrıca küçük alanlarda da etkili çözümler sunmaktadır.
  • Performance Series High-Quality Analog Cameras: Yüksek performans arayanlar için özel sunulan HQA serisi çoğu HDoC standardıyla uyumludur. Dayanıklılık ve estetik çekicilik yanında olağanüstü görüntü netliği sağlayan bu seri ürünleri çok çeşitli gözetim uygulamaları için mükemmel uyumludur.

İşlevsel ve çeşitliliği bol kameraları dışında kameralarından maksimum performans almayı sağlayacak donanım ve ürünlere de sahip olan Honeywell; video gözetim sistemleri, operasyonel verimliliği artıran analitik yazılımları, dahili depolama alanları, ağ video kaydedicisi vb. ürünleri de müşterilerine sunmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Peki, neden Güvenlik Kamera Sistemleri kullanmalıyız? Oldukça basit olan bu soru, işletmenizin büyüklüğüne bağlı olarak belki de milyonluk bir cevabı içinde barındırıyor olabilir. Yaşanabilecek birçok olumsuz senaryonun önüne geçmek ve çözüm sağlaması gibi faydalar sunan Güvenlik Kamera Sistemleri ile şu faydaları elde edersiniz;

 • Güvenliğinizi sağlarsınız.
 • Güvenlik risklerini azaltırsınız.
 • Güven ortamı oluşturarak işletmenizin tercih edilir olmasını sağlarsınız.
 • Kolay ve hızlı erişim ile anında kontrol sağlarsınız. (Çalışan denetimi, ortam kontrolü, üretim süreci vb.)
 • Anlaşmazlıkların önüne geçmek, çözüm sağlamak.
 • Klasik güvenlik tedbirlerine kıyasla çok daha az maliyetle güvenliği sağlarsınız.

SECTION Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak sizlere Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda da profesyonel hizmetler sunuyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.