Hikvision Kamera Sistemleri

Hikvision Güvenlik Kamerası

Hikvision Kamera Sistemleri

Güvenlik konusunda son teknoloji ürünlerle kusursuz sistemleri kurgulayan SECTION Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak tüm işlerimizde en iyi marka ve ürünlerle çalışmaktayız. İşte bu prensip doğrultusunda hem iç mekan hem dış mekan güvenlik kamera sistemleri kurarken tercih ettiğimiz markalardan birisi de Hikvision Kameralarıdır.

 

Hikvision Kamera

IP Network Kamera ve Analog HD Kamera modellerinin tamamında farklı kasa tiplerine sahip ürünler barındıran Hikvision markası hem iç hem de dış ortamlarda sorunsuz çalışan birçok modele sahiptir. Estetik ve bulunduğu ortama uygun donanıma sahip ürünleri bulunan bu marka dayanıklılık ve verim açısından da oldukça başarılıdır. Gece görüşü, hareket kabiliyeti, dayanıklılık, kablosuz wi-fi bağlantısı, ayarlanabilir ve otomatik yaklaştıran lens gibi üstün donanımsal özellikleri bulunan kamera modelleri 2 MP’den 12 MP’e kadar farklı kalitede görüntü elde edebilmektedir.

 

Hikvision Güvenlik Kamerası

Kalite ve performans başarısını ürün çeşitliliğiyle de destekleyen Hikvision, kamera modellerini ve çözümlerini 3 temel başlık altında sunmaktadır;

 

IP Kameralar

İç Ortam Kameralar; Farklı lens ve kamera çözünürlüğüne sahip ürün skalasında genel olarak seçeceğiniz modele göre çizgi geçiş ihlali, İzinsiz giriş algılama, dinamik analiz, hareket algılama, kaybolan veya alınan nesne, bırakılan nesne, yüz algılama, -30°C / +60°C çalışma, MJPEG video sıkıştırma… özelliklerinin birkaçı ya da tamamına sahip olabilirsiniz.

 

Dış Ortam Kameralar; Çözünürlük ve lens tercihleri dışında farklı birçok özelliğin bulunduğu dış ortam kameralarda tercihinize göre sıralanan özelliklerin bazılarına ya da tamamına sahip olursunuz. Hat ihlali, izinsiz giriş, nesne kaybolması, unutulan bagaj, yüz algılama, hareket algılama, titreşim önleme, ses ve alarm, reset butonu, çevresel gürültü filtreleme, nas desteği, sahne değişim, gece görüş, 30°C / +60°C çalışma, MJPEG video sıkıştırma…

 

Kablosuz Kameralar;  çizgi geçiş ihlali, izinsiz giriş algılama, unutulan nesne, hareket algılama…

 

PTZ Kameralar; tercih ettiğiniz modele göre 30x optik zoom, hareket algılama, sabotaj algılama, ani değişiklikler, izinsiz giriş, sanal hat ihlali, bölge giriş, bölge çıkış, nesne kaybolması, unutulan bagaj, titreşim önleme gibi özelliklerin bazılarına ya da hepsine sahip olabilirsiniz.

 

HD-TVI Kameralar

İç Ortam Kameralar; farklı lens ve kamera çözünürlüğüne sahip kameralarda tercihinize göre şu özelliklere de sahip olabilirsiniz; gece görüş, smart ır, arka ışık dengeleme, yüksek ışık dengesi (hlc), beyaz dengesi (wb), otomatik kazanç kontrolü (agc) , hareket algılama, 4 bölge maskeleme vb.

 

Dış Ortam Kameralar; farklı lens ve kamera çözünürlüğüne sahip kameralarda; -40°C / +60°C çalışma sıcaklığı, OSD menü, smart ır, arka ışık dengeleme (BLC), yüksek ışık dengesi (HLC), beyaz dengesi (WB), otomatik kazanç kontrolü (AGC)  hareket algılama, 4 bölge maskeleme, sis önleme vb özelliklere sahip olabilirsiniz.

 

PTZ Kameralar; bu kamera kategorisinde; 4 – 120mm lens 30x optik zoom,  -30°C / +65°C çalışma sıcaklığı, yıldırım ve aşırı gerilimden koruma, dahili sıcaklık sensörü gibi özelliklere sahip ürünler bulabilirsiniz.

 

Mobil Kameralar

Çizgi geçiş ihlali, izinsiz giriş algılama, dinamik analiz, hareket algıma, titreşim önleme akıllı analiz (çizgi geçiş ihlali, izinsiz giriş algılama, dinamik analiz, hareket algıma), BLC, ROI, AWB, -30°C / +60°C çalışma sıcaklığı, gece görüş, dahili mikrofon ve alarm çıkışı vb.