Güvenlik Kamera Sistemleri ve Axis Kamera Sistemleri

Elektronik Güvenlik Sistemleri | Zayıf Akım Sistemleri / Ekipman ve Cihazlar  / Güvenlik Kamera Sistemleri ve Axis Kamera Sistemleri
GÜVENLİK-KAMERA-SİSTEMLERİ-ve-AXIS-KAMERA-SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Axis Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri altyapıları için de Section Elektronik Güvenlik Sistemleri, dünya standartlarında ve en kaliteli ekipmanları tercih etmektedir.

Kamera güvenlik sistemleri ile ilgili her ne arıyorsanız tüm gereksinimlerinize uygun kamera sistemlerini Section Elektronik Güvenlik Sistemleri’nde bulabilirsiniz. Dış mekan kameralarından hassas ortam kameralarına, gizli kameralardan takip kameralarına kadar ihtiyaç duyduğunuz her mekan için alternatif bulunmaktadır.

Kamera sistemlerimiz tüm aydınlatma koşullarından ve kullanılan alanın boyut veya özelliklerinden bağımsız olarak en yüksek kalitede HDTV görüntü sunmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra  enerji tasarrufu sağlamak için bant genişliği ve depolama gereksinimlerini en aza indirmektedir.

Section Elektronik Güvenlik Sistemleri bünyesinde size verilen hizmetler dahilinde kullanılan birçok ürün ve altyapı mevcuttur. Kamera güvenlik sistemleri için size sunulan ürünlerden bazıları aşağıdaki şekilde detaylandırılmıştır.

Kamera Sistemleri ve Ürün Detayları

 • Sabit Kasa Kameraları
 • Modüler Kameralar
 • Panoramik Kameralar
 • Özel Kameralar
 • Termal Kameralar
 • Sabit Kameralar
 • Sabit Kubbe Kameralar
 • Kabin Kameraları
 • PTZ Kameralar
 • Patlamaya Karşıtı Kameralar
 • Network Kameralar

Sabit Kasa Kameraları:

Bu tip güvenlik kameraları ile ortamda bulunan potansiyel suçlulara oldukça güçlü bir caydırıcılık mesajı verilir. Bunun nedeni ise kamera sistemlerinin net bir şekilde görülmesi ve sabit bir görüş açısı sağladığından tam olarak nereye odaklandığını ilgili kişilere işaret etmesidir. Projelerimizde AXIS M10 Network Kamera Serisi, AXIS M11 Network Kamera Serisi, AXIS P13 Network Kamera Serisi ve AXIS Q16 Network Kamera Serisi gibi sistemler tercih edilebilir.

Modüler Kameralar:

ATM, süpermarket, toplu taşıma araçları vb gibi küçük bir mekanda üst düzey bir güvenliğe mi ihtiyacınız mı var? İşte bu durumda AXIS F Serisi, AXIS FA Serisi ve AXIS P12 Network Kamera Serisi ekipmanlarını tercih edebilirsiniz. Bu sistemler küçük ve modüler oldukları için sensor bağımsız bir yere yerleştirilebilir.

Panoramik Kameralar:

Bu tip kamera sistemleri yalnızca bir kamera ile size en geniş alan hakimiyetini sağlamayı hedeflemektedir. Bu sistemler çevredeki olayları izlemek ve tespit etmek, insan trafiğini gözlemek ve alan yönetimini geliştirmek için kullanılmaktadır. Bu şekilde maliyetleriniz oldukça aşağıya çekilmektedir.

Özel Kameralar:

AXIS P91 Network Kamera Serisi veya AXIS Q8414-LVS Network Kamera gibi modeller sayesinde standart kameraların sunduklarından daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz durumlarda ve asansör, psikiyatri klinikleri veya ıslahhaneler gibi mekanlarda size oldukça zarif ve şık çözümler sunar.

Termal Kameralar:

Termal kameralar; düşük ışık koşulları, gölgeli mekanlar, karanlık ortamlar ve hatta kamufle edilmiş nesnelerin tespiti ve izlenmesi için 24 saat size ve ekiplerinize destek olmaktadır. AXIS Q19 Thermal Network Kamera Serisi, AXIS Q29 Temperature Alarm Kamera Serisi, AXIS Q86 PT Thermal Network Kameras, Thermal Modular Kameras ve AXIS Q87 Bispectral PTZ Network Kamera Serisi gibi modeller ile tüm ortamlar artık karanlıktan kurtulmaktadır.

Sabit Kameralar:

Axis sabit kameraları ince ve şık tasarımları ile her ortama uyum sağlayacaktır. Ayrıca dahili olarak bulunan IR aydınlatma çözümü ile de her mekanda size yüksek çözünürlüklü video kalitesi sunmaktadır. AXIS M20 Network Kamera Serisi, AXIS P14 Network Kamera Serisi ve AXIS Q17 Network Kamera Sistemleri ile uçtan uca güvenlik sağlanmaktadır.

Kabin Kameralar:

Mobil kamera denetimleri; sınırlı fiziksel alan, titreşim, değişken ışık koşulları, kısıtlı depolama alanları gibi birçok zorluklara sahiptir. Bu sebeplerden ötürü Axis Kabin Kameraları bu tip zorluklara dayanacak şekilde tasarlandı. AXIS P39 Network Kamera Serisi, AXIS F Serisi ve AXIS M3057-PLVE Network Kamera serileri bu iş için biçilmiş kaftandır. Bu seri güvenlik kameraları en sıkı EN50155 standartlarına uygun şekilde kurgulanmış ve otobüs, minibüs, servis, tren, tramvay, metro veya metrobüs gibi alanlar için tasarlanmıştır.

Section Elektronik Güvenlik Sistemleri ekipleri tarafından geliştirilen projeler ile güvenlik kameralarınız fonksiyonel bir işletme aracına dönüşmektedir. Kurulan bu sistemler sayesinde güvenlik kameralarınız sizi uyarabilir ya da daha akılcı kararlar almanız konusunda size yardımcı olabilir. Bununla birlikte kamera güvenlik sistemlerimiz diğer sistemlerinize entegre olarak size daha güvenilir ve konforlu ortamlar sağlar.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.