Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç altı tarama sistemleri ya da taşınabilir araç altı görüntüleme sistemleri, temel olarak araç altına gizlenmiş tehdit veya yasa dışı faaliyetleri ortaya çıkarmak ve aynı zamanda bu tip durumlar için caydırıcı bir önlem olmak amacıyla kullanılan elektronik güvenlik sistemleri içinde yer almaktadır.

Hikvision Portatif Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Taşınabilir Araç Altı Görüntüleme ve Gözetim Sistemi (UVSS), araç imgesinin, gösterge ve saklama fonksiyonlarının otomatik toplanmasını sağlayan entegre olan bir bilgi yönetim sistemidir. Sistem, aracın altında geniş ve tam tarama yaparak eş zamanlı olarak görüntüleme sağlar. Sağlanan bu görüntüler otomatik olarak sınıflandırılır; bu şekilde gizli silah, biyokimyasal ürünler ve tehlike arz eden onlarca senaryo unsuru bu şekilde önlenebilir.

Teknik olarak genel gereksinimlerin çok üstünde imkanlar sağlayan Hikvision Araç Altı Görüntüleme Sistemleri,

2,048 x 16,800 Maksimum Çözünürlük

Resim formatı: jpeg

Algılama hızı: ≤ 120km / s

Güç tüketimi: ≤ 100W, 100-240VAC

FOV (Görüş Alanı): 170 °

gibi teknik özelliklerle güvenlik ekiplerinize hizmet vermektedir.

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Hikvision Araç Altı Görüntüleme Sistemleri ile Gizli Tehditleri Ortaya Çıkarın

Dünyanın önde gelen ve yenilikçi video gözetim – denetim ürünleri üreticisi olan Hikvision, hem taşınabilir hem de sabit olarak kullanılabilen yeni bir araç altı gözetim sistemi ile sizleri buluşturmaktadır.

Tam olarak dijital standartlar dahilinde hizmet veren araç altı görüntüleme sistemlerimiz ile ilgili güvenlik personelinin hareketli araçları incelemesi oldukça hızlı ve etkili bir düzeye kavuşmaktadır. Etkinliğini en üst düzeyde sergileyen araç altı görüntüleme sistemleri ile trafik akışı da minimum seviyelerde kesintiye uğramaktadır.

İhtiyaçlara göre farklılık gösterecek şekilde gereksinimleri karşılayabilen Hikvision araç altı görüntüleme sistemleri iki sabit ve bir de taşınabilir tipte geliştirilmiştir. Her iki tip sistem de hareketli araçların alt taraflarının görüntüsünü doğru ve net bir şekilde yakalamak için tasarlanmıştır.

Kurulumu oldukça kolay olan Hikvision Araç Altı Görüntüleme Sistemi; cezaevleri, gümrükler, sınır kontrol noktaları, otopark girişleri ve birçok alanda araç giriş çıkışlarını otomatik olarak taramaktadır.

Yukarıda saydığımız alanlar haricinde hava limanları, yüksek hacimli mekanlar, büyük etkinlikler, halka açık alanlar, yüksek güvenlikli tesisler gibi birçok alanda yasa dışı maddelerin sevkiyatını ve dağıtımını önlemek üzere oldukça caydırıcı bir önlemdir.

Sabit ve Taşınabilir Araç Altı Gösterim Sistemleri

Her iki araç altı gösterim sistemi de oldukça geniş bir görüş alanı sağlar. Birden fazla araç altı gösterim sistemi birbirine bağlanarak özelleştirilmiş çözümler sunulabilmektedir. Bunun yanı sıra rampalar, trafik ışıkları veya mevcut diğer elektronik güvenlik sistemleri gibi birçok sistemle entegre çalışabilmektedir.

Hikvision araç altı gösterim sistemleri, yüksek çözünürlüklü kamera görüntüleme özelliğine sahip olup araçların plakaları veya günün saatine göre kolayca tanımlama yaparak güvenlik personeline güçlü arama işlevleri sunar.

Section Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak projelendirme, uygulama ve satış sonrası destek süreçlerinde profesyonel hizmet vermek için sizlerle görüşmeyi bekliyoruz.